Odzież dla budowlańców

Jaką odzież dla budowlańców wybrać z oferty?

Odzież dla budowlańców musi być funkcjonalna a także wygodna. Poszczególne elementy ubrania jak bluza, spodnie do pasa czy ogrodniczki nie mogą ograniczać swobody ruchów. Dodatkowym atutem będą wielofunkcyjne kieszenie, w których będzie można schować narzędzia. Jednak przede wszystkim odzież dla budowlańców powinna chronić przed zabrudzeniami i uszkodzeniami ciała. Musi zatem być wytrzymała i odporna na rozdarcia a także łatwa w konserwacji.

Odzież dla pracowników budowlanych

Nasz asortyment odzieży dla pracowników budowlanych to wysokiej jakości ubrania markowych firm jak np. Canis. Oferujemy także nasze własne produkty marki Zeker, szyte na indywidualne zamówienie i idealnie dopasowane do wymagań klienta. Począwszy od wytrzymałości materiału, funkcjonalności ubioru, kolorystyki aż do oznaczenia logotypem, napisem czy dowolną grafiką. Wybierając produkty dostępne w sklepie internetowym mogą Państwo stworzyć komplety odzieży roboczej dla pracowników budowlanych, które będą odporne na uszkodzenia a także zabrudzenia. Wysoka jakość odzieży w naszej ofercie oraz podwójne szwy a także wzmocnienia w miejscach narażonych na rozdarcia gwarantują, że ubrania sprawdzą się nawet w bardzo ciężkich warunkach budowlanych.

Odzież robocza o wysokiej wytrzymałości dla budowlańców

Odzież budowlana narażona jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne jak np. przetarcia, rozdarcia, dlatego ubranie robocze musi cechować się wysoką wytrzymałością. W związku z faktem, że prace budowlane trwają przez okrągły rok w trakcie którego zmieniają się warunki atmosferyczne wprowadziliśmy do oferty handlowej odzież dla budowlańców na różne pory roku. W sklepie dostępne są lekkie i przewiewne spodnie robocze do pasa, spodnie typu ogrodniczki, bluzy i kurtki. Każdy element odzieży występuje również w wersji ocieplanej i nieprzemakalnej aby zapewnić komfort termiczny nawet w jesienno-zimowe dni. Ponadto do prac budowlanych w upalne dni polecamy szorty oraz koszulki T-shirt JHK.

Spodnie dla budowlańca z nakolannikami

Bardzo często budowlańcy szczególnie płytkarze, posadzkarze  a także pracownicy wykonujący remonty, spędzają wiele godzin pracy w pozycji klęczącej. Warto zatem zwrócić uwagę czy odzież budowlana wyposażona jest w specjalne wzmocnienia w miejscach narażonych na przecieranie. Czy posiada możliwość wsunięcia nakolanników w specjalne kieszenie na kolanach?  Ważna jest także jakość szwów i przeszyć w miejscach narażonych na rozdarcie.

Ubranie budowlane z firmowym logo

Oprócz komfortu i bezpieczeństwa odzież dla budowlańców może być również nośnikiem reklamy dla pracodawcy. Stosując nadruki na odzież roboczą można wyróżnić firmę na tle konkurencji i utrwalić wizerunek przedsiębiorstwa. Znakowanie odzieży roboczej to nie tylko logotyp. Można zamieścić numer kontaktowy, adres strony www czy inne dane kontaktowe.

Śródki ochrony indywidualnej dla budowlańca

Pracownik na budowie oprócz odzieży roboczej powinien być wyposażony w indywidualne środki ochrony. Możemy do nich zaliczyć kask, rękawice z gumowaną częścią chwytną, okulary lub gogle ochronne, nauszniki i antypoślizgowe buty robocze.  W zależności od charakteru wykonywanych prac buty mogą być wyposażone w stalowy podnosek zapobiegający zgnieceniom palców stopy a także wkładkę lub podeszwę antyprzebiciową.  W przypadku, gdy na stanowisku pracy jest duże zapylenie (np. przy szlifowaniu ścian) potrzebne będą również maski przeciwpyłowe.

Odzież dla budowlańców Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Lublin, Białystok, Katowice – wysyłamy do każdego miejsca w Polsce i UE

Dzięki internetowej platformie sprzedażowej możemy zaoferować odzież dla budowlańców nie tylko firmom z Bydgoszczy i okolic, gdzie jest nasza siedziba.  Obecnie docieramy do każdej małej i dużej miejscowości w Polsce. Prowadzimy także dystrybucję odzieży budowlanej do państw Unii Europejskiej. W internetowym sklepie BHP Zeker można dowolnie konfigurować zestawy ubrań roboczych a klienci do wyboru mają szeroką gamę kolorystyczną i rozmiarową. Wieloletnie doświadczenie na rynku i współpraca z kilkoma firmami kurierskimi pozwoliła na wypracowanie algorytmów pozwalających na sprawną realizację każdego zlecenia. Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym czy biznesowym masz gwarancję, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie szybko i bez uszkodzeń. Czas dostawy od nadania przesyłki nie przekracza zazwyczaj 24h i nie ma znaczenia czy adres docelowy znajduje się w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach czy w Hajnówce.

Wyświetlanie 1–30 z 66 wyników