Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież robocza to codzienny ubiór dla setek tysięcy specjalistów z wielu branż, który ma za zadanie przede wszystkim chronić przed urazami w miejscu pracy ale także zapewnić komfort podczas codziennych zajęć. W sklepie BHP Zeker oferujemy odzież roboczą najwyższej jakości produkowaną we własnej szwalni. Ponadto oferujemy ubrania najlepszych europejskich producentów odzieży roboczej jak np. CXS czy JHK. Odzież robocza z naszej oferty charakteryzuje się nowoczesnym designem, dużą wytrzymałością a także wysokogatunkowymi materiałami.

Ubrania robocze BHP

Odzież robocza to podstawowy środek zabezpieczający pracownika podczas wykonywania codziennych obowiązków.  Ubranie robocze chroni zarówno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, przed zabrudzeniem a także przed urazami. Dobrze dobrana odzież robocza spełnia swoje funkcje a dodatkowo zapewnia optymalny komfort użytkowania, nie powoduje odparzeń, zapewnia odpowiednią wentylację czy izolację termiczną.

Stopnie ochrony odzieży BHP

Ubrania robocze I klasy ochrony

Odzież z tej kategorii stosuje się tam, gdzie istnieje podstawowe, niewielkie ryzyko jak np. występowanie opadów atmosferycznych czy możliwość zabrudzenia środkami nietoksycznymi.

Ciuchy robocze II klasy ochronnej

Ubrania BHP z drugiej klasy ochronnej spełniają funkcje odzieży z klasy I a ponadto chronią przed utratą zdrowia a nawet życia. Do tej grupy należy zaliczyć odzież ochronną (spawalniczą, antystatyczną, trudnopalną a także odblaskową).

Odzież robocza III klasy ochronnej

Do klasy III zaliczana jest odzież robocza BHP stosowana w ekstremalnych warunkach jak np. kontakt z niebezpiecznymi środkami chemicznymi a także skrajnie niskie lub wysokie temperatury.

Odzież robocza BHP

Zeker to sklep BHP z wysokojakościowymi ubraniami roboczymi, które zapewniają bezpieczną i komfortową pracę . Dodatkowo  możliwość personalizacji odzieży BHP powoli wyróżnić się Twoim pracownikom na tle innych fachowców a także pozyskać nowych klientów.  W sklepie oferujemy odzież roboczą w podstawowym asortymencie jak bluzy robocze, spodnie robocze, oraz kurtki robocze a także koszulki T-shirt. Szeroka gama produktów pozwala dopasować komplety ubrań roboczych do potrzeb i upodobań każdego klienta.

Co wyróżnia nasz sklep z odzieżą roboczą?

Sprzedawana przez nas odzież robocza BHP sprawdzona została już przez wielu specjalistów. Zaopatrują się oni od lat w naszym sklepie i stale do niego wracają a dodatkowo polecają nas swoim współpracownikom. Ponadto cechuje nas wysoka jakość produktów między innymi takich jak odzież dla budowlańców, czy instalatorów. Oferujemy także wysokiej jakości buty robocze i rękawice a także inne środki ochrony osobistej. Nasze ubrania szyjemy z materiałów zawierających dobrą gatunkowo bawełnę. Wybieramy mocne tkaniny, dlatego też odzież robocza produkowana przez nas a także sprzedawana w sklepie BHP jest wytrzymała i bardzo funkcjonalna.

Jaki ubiór roboczy wybrać?

Najlepiej wybrać odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy, dobrze skrojoną, szytą w wielu rozmiarach i charakteryzującą się nowoczesnym wzornictwem. Ubrania robocze powinny przede wszystkim być wytrzymałe na uszkodzenia a także odporne na przywieranie brudu.  Przykładowo dla piekarzy należy wybrać odzież białą, która wygląda schludnie. Dla malarzy  czy tynkarzy wybiera się odzież z domieszką poliestru – ubrania wolniej się brudzą i dłużej wyglądają jak nowe. Natomiast dla budowlańców koniecznie trzeba wybierać odzież trwałą, ponieważ w tej branży ubranie BHP jest najbardziej narażone na zniszczenia.  Przy niektórych zawodach jak ratownicy czy instalatorzy lub drogowcy odzież robocza należy dobierać nie tylko pod kątem odporności na warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na dobrą widoczność, którą uzyskuje się poprzez połączenie taśm odblaskowych oraz jaskrawych kolorów tkanin.

Który producent odzieży roboczej jest najlepszy?

Oprócz ubrań produkowanych  przez nas z tkanin najwyższej jakości polecamy odzież robocza firmy CXS Canis. Jest to producent ubrań roboczych posiadających doskonałe parametry techniczne. Ciuchy robocze CXS dostępne również w naszym sklepie z odzieżą BHP cechuje przede wszystkim najwyższa wytrzymałość mechaniczna. Dodatkowe atuty to bogate wzornictwo, szeroka gama rozmiarów a także rozwiązania technologiczne pozwalające na praktyczne i szerokie zastosowanie odzieży BHP.  Zapewne dzięki temu marka CXS od lat zdobywa uznanie fachowców z wielu branż jak budowlańcy, drogowcy, monterzy, instalatorzy, serwisanci. Wśród odzieży specjalistycznej dla spawaczy godnym polecenia jest nasz krajowy producent odzieży ochronnej firma Hetman.

Cena odzieży roboczej

Przy wyborze ubrań roboczych nie należy sugerować się ceną. Na bezpieczeństwie i komforcie pracy nie ma co oszczędzać! Kupując tanią, niesprawdzoną odzież roboczą można narazić się na duże straty. Dlatego też jeżeli wydanie na ubiór roboczy kilkuset złotych nie wchodzi w grę, wybieraj mądrze sugerując się opiniami innych fachowców. W naszej ofercie odzieży roboczej BHP znajdziesz tylko sprawdzone marki, przetestowane przez pracowników niemalże każdej branży. W sklepie BHP Zeker bez względu na to czy cena jest wysoka czy przystępna , odzież jest sprawdzona i godna polecenia. Profesjonalna odzież robocza to nasza specjalność. Zaufało nam już wielu, sprawdź nas i Ty.

Ubranie robocze kupić osobno czy w komplecie?

Kilkuletnie doświadczenie podpowiada nam, że większość klientów nie szuka gotowych zestawów i kompletuje je sama. Głównie z uwagi na fakt, że kupują spodnie i bluzy w różnych rozmiarach.  Podobnie jest z innymi elementami odzieży jak kurtki, koszulki czy ogrodniczki robocze. W sklepie BHP oferujemy możliwość swobodnego zamawiania pojedynczych elementów odzież. Dzięki temu każdy klient będzie mógł wybrać najbardziej dopasowane i najbardziej odpowiadające mu technicznie oraz wizualnie ubranie robocze.  Aby ułatwić kompletowanie elementów odzieży udostępniamy możliwość segregowania ciuchów nie tylko po marce ale także według kolekcji danych producentów.

Czy odzież robocze i odzież ochronna oznacza to samo?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – NIE! Odzież robocza to ubranie pracownicze stosowane tam, gdzie nie występują nieznaczne zagrożenia jak np. opady atmosferyczne czy zabrudzenia. Odzież ochronna to zdecydowanie inny typ ubrań BHP. Jest ona dedykowana do konkretnych zagrożeń. Możemy do nich zaliczyć przepięcia, skrajne temperatury, ograniczona widoczność, występowanie zagrożenia chemicznego, wysoka temperatura lub nawet otwarty ogień. DO odzieży BHP ochronnej zaliczamy zatem odzież odblaskową, antystatyczną, trudnopalną, spawalniczą.

Czy występuje podział odzieży roboczej na damską i męską?

Oczywiście, że tak. Podział ubrań z uwagi na płeć to podstawowa różnica w wyborze odzieży roboczej.  Anatomia kobiet i mężczyzn różni się znacząco dlatego też my jak i inni producenci odzieży roboczej szyjemy ubrania zarówno dla kobiet i mężczyzn. W celu jak najlepszego dopasowania ubioru do sylwetki pracownika inaczej profiluje się spodnie dla pań i inaczej dla panów. Podobnie ma się sprawa z innymi elementami ubioru BHP.  Rozmiarówka spodni dla panów to długość nogawki i szerokość w pasie. Dla kobiet rozmiar dobiera się zupełnie inaczej. Tam oprócz długości nogawki brany jest pod uwagę obwód w talii a także obwód bioder. Wszystko po to, aby odzież była bardziej komfortowa i nie utrudniała wypełniania codziennych zadań służbowych.

Jakie elementy odzieży roboczej dostępne są w sprzedaży?

Spodnie robocze do pasa i ogrodniczki

Spodnie robocze występują w trzech wersjach: jako spodnie robocze do pasa, spodnie ogrodniczki a także krótkie spodnie tzw. szorty robocze.  Bez względu na branżę każdy model jest przystosowany do osłony pracownika przed zagrożeniami. Czy to spodnie czy ogrodniczki  czy letnie spodenki są one wyposażone w liczne kieszenie w tym wielofunkcyjne na narzędzia, calówki czy ołówki.  Dla drogowców polecamy spodnie ogrodniczki i spodnie do pasa CXS Norwich, dla budowlańców spodnie z serii CXS Sirius a dla pracowników produkcji i magazynierów spodnie CXS Stretch a także CXS Krystof. Dla mechaników i wulkanizatorów narażonych na smary i oleje proponujemy spodnie do pasa CXS David. Jeżeli szukają Państwo spodni na lato do niemalże dla każdej branży możemy polecić szorty CXS Brighton, Stretch i David. Każdy z tych trzech modeli posiada kieszenie wielofunkcyjne, szlufki na pas i gumowe ściągacze, a sposób ich wykonania i wykończenia stawia je na czele spodni roboczych na lato.

Spodnie robocze trudnopalne dla spawacza

Spodnie trudnopalne dla szlifierzy i spawaczy to produkt dedykowany do pracy w środowisku, w którym występuje ryzyko poparzenia odpryskami spawalniczymi, iskrami i gdzie występuje wysoka temperatura. Ponadto odzież dla spawalników cechuje antystatyczność, która chroni nie tylko przed działaniem łuku elektrycznego ale także przed gromadzeniem się na powierzchni spodni ładunków elektrycznych, które mogą spowodować iskrzenie i wzniecić ogień.

Kurtki i bluzy robocze

Bluzy i kurtki robocze w naszej ofercie występują w szerokim wachlarzu wzorów, zastosowań i właściwości. Począwszy od najprostszych bluz roboczych po wielofunkcyjne, ocieplane kurtki robocze. Bardzo często nasi klienci poszukują bluz i kurtek roboczych budowlanych oraz dla mechaników, kierowców, magazynierów czy pracowników firm sprzątających. W zależności od warunków w jakich odzież robocza będzie użytkowana, warto wybrać odpowiedni model. Przykładowo gdy szukamy bluzy roboczej budowlanej zwracamy uwagę na to żeby ubranie robocze było wodoodporne gdyż pracując na budowie jesteśmy narażeni na opady deszczu lub śniegu w okresie zimowym. Warto także aby kurtka była odporna na wiatr, miała kaptur, odpowiednie wypełnienie gwarantujące ciepło i by była oddychająca. Gdy szukamy kurtki roboczej ostrzegawczej, musimy zwrócić uwagę aby była w odpowiednim, jaskrawym kolorze np żółtym czy pomarańczowym. Aby miała ponadto wszyte taśmy odblaskowe a także by była odporna na wiatr i wodę. Szukając bluzy lub kurtki na magazyn nie zawsze musimy szukać odzieży roboczej, wodoodpornej.

Kurtki robocze ocieplane

Gdy szukamy kurtki ochronne ocieplanej na platformę wiertniczą czy do przemysłu petrochemicznego musimy zwrócić także uwagę na jej ochronne właściwości. Czy kurtka robocza jest trudnopalna, antystatyczna odporna chemicznie? Warto także dostosować poszukiwania do naszego budżetu, gdyż w naszej ofercie odzieży roboczej , mogą Państwo dostać tanie kurtki robocze jak i kurtki z droższe spełniające najwyższe normy i wymagania.

Bluza robocza dla spawacza

Bluza spawalnicza podobnie jak robocze spodnie spawalnicze ma chronić przed iskrami, odpryskami roztopionego metalu oraz płomieniami. Do tego powinna charakteryzować się właściwościami antystatycznymi, aby minimalizować ryzyko powstania przepięć a w ich konsekwencji pożarów w boksie spawalniczym. Ze względu na dobry stosunek jakości do ceny najbardziej popularna w naszym sklepie jest robocza bluza spawalnicza Pan Spawalnik firmy Hetman.

Jaką odzież roboczą znajdą Państwo w zeker.pl?

  • Ubrania dla budowlańców
  • Odzież robocza dla drogowców
  • Bluzy, spodnie, kurtki dla magazynierów
  • Odzież robocza dla instalatorów
  • Ubrania dla pracowników firm sprzątających
  • Odzież dla mechaników i wulkanizatorów
  • Specjalistyczną odzież medyczną dla ratowników i pracowników szpitali
  • Ubrania dla pracowników gastronomii i branży hotelarskiej

Odzież robocza CXS Canis

Polecana przez nas marka odzieży roboczej CXS Canis to wygodne, dobre jakościowo ubrania w przystępnej cenie. Czeski producent oferuje w zakresie odzieży roboczej szeroki asortyment kurtek, spodni  roboczych i bluz ocieplanych.  Wśród ubrań Canis na szczególną uwagę zasługuje odzież odblaskowa, która zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy w złych warunkach pogodowych a także po zmroku. Ciekawą propozycją jest także duży wybór spodni monterskich i spodni budowlanych ze wzmocnieniami na kolanach oraz możliwością włożenia nakolanników. Warto dodać że marka CXS to nie tylko duża wytrzymałość i funkcjonalność odzieży roboczej to także innowacyjny design i nowoczesna kolorystyka.

Odzież robocza Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Olsztyn, Lublin, Opole – nasz internetowy sklep BHP jest wszędzie

Rozszerzenie działalności o sprzedaż odzieży roboczej za pośrednictwem sklepu internetowego sprawia, że dostarczamy ubrania do każdego miasta i miejscowości w kraju. Stale rozbudowujemy naszą siec dystrybucji i udoskonalamy nasz system obsługi klienta. Umowy podpisane z kilkoma firmami kurierskimi pozwalają nam realizować  szybkie dostawy do klienta. I nie ma znaczenia czy przesyłka to paleta odzieży roboczej czy karton butów ochronnych. Każda transakcja zakupowa jest realizowana z najwyższą starannością. Dzięki rozwojowi platform sprzedażowych w Internecie nie musimy posiadać stacjonarnych sklepów w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i każdym mieście w Polsce. Teraz aby klienci kupili oferowaną przez nas odzież wystarczy aby wpisali w pasek wyszukiwarki nazwę naszego sklepu BHP Zeker.

Kupując u nas oszczędzasz czas i pieniądze

Takie podejście do klienta to dbanie o jego czas i pieniądze. Dotarcie do stacjonarnego sklepu w godzinach szczytu, szczególnie w większym miastach to strata cennego czasu oraz wysokie koszty paliwa.  W sieci na dotarcie do setek lub nawet tysięcy produktów oferowanych w zeker.pl wystarczą sekundy.  Na korzyść internetowego sklepu BHP z odzieżą robocza przemawia także jego pojemność. Tutaj w jednym miejscu można przejrzeć cały asortyment popijając przy tym kawę. W sklepie stacjonarnym w Łodzi, Gdyni, Szczecinie czy Toruniu przekopanie się przez setki produktów zajmie sporo czasu. Także bez względu na to czy mieszkasz w Bydgoszczy, gdzie nasza hurtownia ma siedzibę, czy jesteś obecnie w Krakowie, we Wrocławiu czy Warszawie sklep pod marką Zeker jest w zasięgu Twojej ręki. Usiądź wygodnie i sprawdź szeroką ofertę odzieży roboczej skierowaną w Twoją stronę.

Wyświetlanie 1–30 z 72 wyników